Манастир Пипери - Званични веб сајт

Nema proizvoda u korpi. Мјесто на коме је подигао Манастир звало се Зборна главица, и по предању, то имање му је лично поклонио кнез и поп Ананија Лалић. Ту је прво направио себи једну кућицу, и по томе је манастир добио назв Ћелија. Не зна се тачно година рођења Св. Стефана, али се зна да је родом из Жупе Никшићке, из породице Крулановић. Замонашио се у манастиру Морача, у коме га је касније поставио за Игумана владика Пећки Никодим. Архимандрит Лазар ктитор манастира. Издавачка дјелатност у нашем ман.

OVERVIEW

This domain manastirpiperi.me currently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have audited zero pages within the domain manastirpiperi.me and found twenty-seven websites referencing manastirpiperi.me. We have detected one social web platforms linked to this website.

MANASTIRPIPERI.ME RANKINGS

This domain manastirpiperi.me has seen varying levels of traffic within the past the year.
Traffic for manastirpiperi.me

Traffic ranking (by month) for manastirpiperi.me

Traffic ranking by day of the week for manastirpiperi.me

Православна Митрополија црногорско-приморска Званични сајт

Васкршње сабрање у пјешивачком саборном храму Светог Георгија у Богетићима. Митрополит Амфилохије на Васкршњи понедјељак поводом манастирске славе служио Литургију у манастиру. Митрополит Амфилохије на Васкрс служио Литургију у храму Христовог Васкрсења у Подгорици. Васкрс у храму Светог Јована Владимира у Бару. Митрополит Амфилохије у Цетињском манастиру служио Васкршње јутрење.

WHAT DOES MANASTIRPIPERI.ME LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of manastirpiperi.me Mobile Screenshot of manastirpiperi.me Tablet Screenshot of manastirpiperi.me

MANASTIRPIPERI.ME HOST

I observed that the main page on manastirpiperi.me took four thousand one hundred and fifty-six milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
192.169.218.146

I observed that this website is implementing the Microsoft-IIS/7.5 server.

Манастир Пипери - Званични веб сајт

DESCRIPTION

CONTENT

This domain manastirpiperi.me states the following, "Мјесто на коме је подигао Манастир звало се Зборна главица, и по предању, то имање му је лично поклонио кнез и поп Ананија Лалић." Our analyzers analyzed that the webpage said " Ту је прво направио себи једну кућицу, и по томе је манастир добио назв Ћелија." The Website also stated " Не зна се тачно година рођења Св. Стефана, али се зна да је родом из Жупе Никшићке, из породице Крулановић. Замонашио се у манастиру Морача, у коме га је касније поставио за Игумана владика Пећки Никодим. Архимандрит Лазар ктитор манастира. Издавачка дјелатност у нашем ман."

OTHER DOMAINS

Манастир Суково

На 18 км источно од Пирота, на десној обали реке Јерме, у близини села Суково, у подножју брда Царев камен, смештен је манастир посвећен Успењу Пресвете Богородице, у народу познатији под именом Суковски манастир. Градња манастира трајала је од 1857. године, о чему сведочи натпис изнад прозора на западној фасади. Сама црква живописана је 1869. Зидна декорација представља хронолошки пресек историје Старог завета, хришћанске и српске цркве.

Mi amigo Toni necesita vuestro apoyo

Mi amigo Toni necesita vuestro apoyo. Domingo, 23 de septiembre de 2007. Este es mi amigo toni. Hola a todos, quiero presentaros a mi amigo Toni. Pero, aunque mi amigo Toni ha sufrido mucho, otras personas no han tenido miedo de acercarse y hablar con él y descubrir que también es un ser humano. Un ser humano que siente y sufre como todos los demás y que también es capaz de expresar la misma alegría y gozo cuando hay motivo. Deja tu comentario y mi amigo Toni te lo agradecerá y querrá que más gente sepa .

Darmowe ogłoszenia - Przeworsk

Darmowe ogloszenia - - Serwis ogłoszeniowy.

Rajže po poteh triglavskih pravljic Gledališče v naravi

Okoli sivega očaka Triglava se plete mnogo bajk in pravljic, ki jih skrivnostno molčeče skale, temni gozdovi pod njimi in s soncem obsijane planine tiho čuvajo v svojih nedrjih. RAJŽE PO POTEH TRIGLAVSKIH PRAVLJIC ,. Na katerih boste srečali vaške posebneže Dovjega in Mojstrane,. Domačine in bajeslovna bitja, ki vam bodo odstrli pravljično tančico starih. Šeg in navad, domislic, pregovorov in vraž. Na poti mogoče najdete pisker.